
Відправка з 03 червня 20262 800 ₴
Показати оптові ціниІдеальна основа для вашого столу. Ця стільниця виготовлена з натурального масиву ясена — міцної, зносостійкої та гарної деревини, яка додасть тепла та природної елегантності вашому інтер'єру.
Виготовлена з цільних ламелей ясена, добре відшліфована ,закруглення по периметру зверху та низу та покрита масловоском - готова до встановлення.
Матеріал: 100% масив ясена
Форма: прямокутна
Розмір: 60х120см
Товщина: 2 см
Покриття: Масло-віск для захисту та збереження природної текстури
Сорт :А/Б
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | mechik |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стільниця |
| Призначення | Для столу |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Декор | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Структура поверхні | Матова |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 10 кг |