

Відправка з 05 червня 20261 150 ₴
Показати оптові ціниІдеальна основа для вашого унікального журнального столика. Ця стільниця виготовлена з натурального масиву ясена – міцної, зносостійкої та красивої деревини, яка додасть тепла і природної елегантності вашому інтер'єру.
Виготовлена з цільних ламелей ясена, добре відшліфована, закруглення углів по периметру зверху та низу і покрита масло-воском - готова до установки.
Матеріал: 100% масив ясена
Форма: Кругла
Діаметр: 50см
Товщина: 2см
Покриття: Масло-віск для захисту і збереження природної текстури.
Сорт: А/Б
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | mechik |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стільниця |
| Призначення | Для столу |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Декор | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Структура поверхні | Матова |
| Діаметр | 500 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 4 кг |