

4 800 ₴
Показать оптовые ценыПропонуємо якісну дитячу гойдалку для вулиці.
Каркас з металу та дерева —при виготовленні використовується якісна оброблена деревина , фарба металу порошкова ,що забезпечує довговічність конструкції. . Ідеально підходить для двору, саду, дачі або дитячого майданчика.
Стійка конструкція — гойдалка має міцну основу , регульовані ніжки та можливість кріплення до землі. Надійна конструкція, приємний дизайн і безпечні матеріали гарантують радість і спокій для вас та вашої дитини.
Розміри:
Висота: 168см
Ширина 160см
Глибина 140см
Сидіння 34смХ34см
Висота до сидіння регулюється довжиною мотузки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | mechik |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
| Материал каркаса | натуральное дерево, металл |
| Материал сиденья и спинки | Дерево |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип качели | Каркасные (напольные) качели |
| Размеры | |
| Высота | 168 см |
| Глубина сиденья | 25 см |
| Длина | 150 см |
| Ширина | 160 см |
| Ширина сиденья | 56 см |